Witamy na naszej stronie

"Skala przepływu danych w przedsiębiorstwach i instytucjach, z jaką mamy dziś do czynienia, zdecydowanie wymusza wdrażanie oraz systematyczną modernizację narzędzi informatycznych. Tylko w ten sposób można uniknąć zgubnego chaosu informacyjnego. Sprawny system informatyczny pozwala kontrolować praktycznie każdy element firmy, wspomagając zwłaszcza administrację i zarządzanie."

 o naszej firmie

Zaczęliśmy w Leżajsku w 1991 r. od sprzedaży sprzętu komputerowego i akcesoriów komputerowych. Dynamiczny rozwój i potrzeby rynku spowodowały, że w roku 1994 firma otworzyła swój oddział w Stalowej Woli, który po dzień dzisiejszy funkcjonuje jako odrębna firma.

Obecnie dostarczamy usługi informatyczne, a także gotowe rozwiązania i systemy hardware'owe i software'owe. Oferujemy także pełną gamę produktów oraz akcesoriów komputerowych, od myszek po serwery. Naszymi klientami jest grono stałych klientów firmowych, a także osoby fizyczne.

Nasze osiągnięcia to przede wszystkim zadowolenie naszych klientów z oferowanych usług, przejawiające się między innymi w stałej wieloletniej współpracy. Najlepszą zaś reklamą jest, gdy klienci w kontaktach między sobą polecają jeden drugiemu nasze usługi.


 
INFOPROS - Leżajsk tel. 17 242 04 51, Stalowa Wola tel. 15 842 81 92  design by Free CSS